Корзина
163 отзыва
V.I.P Protect - аккумуляторы, стекла, чехлы, защитные пленки
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер

Акція 50-100% знижка на скло

Акція! Захисне скло - бесплатно. Акция - защитное скло - бесплатно!

 

Вітаю шановний відвідувач сайту vipprotect.com.ua. На цю сторінку ви попали, бо вас зацікавив акційний товар на нашому сайті і зовсім нереальна ціна на нього. Пояснювати в кожній карточці товара однакове не можемо - пошукові системи цього не люблять, тому всю інформацію про особливості даної акції.
    Насамперед - вказана ціна - актуальна, якщо виконати ряд умов. Інакше ціна товару залишається початковою. Тобто 80 грн. Наразі не виходуть вкарточці товару вказати "ціна 80 грн, акційна ціна 1 грн", тому просто вказано ціну 1 грн
    Коротко про правила;
    -зробити замовлення по всіх правилам
    -оплатити і отримати замовлення
    -наклеїти скло на свій телефон, зняти про це відеозвіт чи написати свої враження про ваш телефон і надіслати цю інформацію нам 
    -отримати знижку від 50 до 100 відсотків грошима на свій рахунок чи замовити безплатно 1-2 скла на свій телефон чи на телефон знайомих
    
    Трохи докладніше
    Замовлення потрібно зробити через наш сайт ОБОВ'ЯЗКОВО вказавши необхідну інформацію. А саме 
    -прізвище та імёя, телефон, місто (якщо існують міста з такою ж назвою в У, то і область та район), номер відділення НП, телефон (якщо вкажете номер вайбер, то зможете отримати на нього не просто номер ТТН, а відразу фото квитанції НП), електронна пошта (не рідко вказують помилково телефон і додзвонитись тоді неможливо). Модель скла. Уточніть наявність саме вибраної моделі, тому що акційними є тільки 1 штука кожного виду скла.
    -оплата відбувається в розмірі 100% вартості - тільки вартість скла, доставка оплачується на місці. Післяплатою та УкрПоштою скло не висилається. Враховуйте, що при вартості 80 грн і оплаті по Приват смс про вашу оплату не надходить, а тому не тільки повідомити через смс, що ви оплатили, а й чітко дати зрозуміти хто саме і за що платив. Такі вимоги здаються надмірними, але повірте - регулярно надходять неіндифіковані перекази, де немає жодної вихідної інформації і доводиться просто чекати поки відправник зателефонує і скаже коли саме він платив. Тому в смс обов'язково потрібно вказати прізвище ім'я, суму, місто і дату. Якщо смс відправляєте не з того номера, з якого дзвонили, писали, робили замовлення, то вкажіть і свій номер телефону чи вайбер. 
    -відправка відбувається через НП. Ми намагаємось зробити її максимально дешевою для вас, тому пакуємо і оформляємо так, що це коштує з доставкою по Україні біля 20 грн для більшості відділень НП. Скло пакується в конверт з "пупиришками". На нашій практиці ще жодного разу скло не було доставлено з тріщиною. Ми пакуємо такий товар в мінімальну упаковку, щоб це було дешевше для вас. Але якщо все таки НП доставить з пошкодженнями - не треба переживати, сваритися з працівниками НП, відправляти скло назад.... Просто отримайте товар, сфотографуйте і повідомте про пригоду. Ми вишлемо безоплатно аналогічний товар.
    -саме важливе. Зробити для себе вартість товару дешевшою на 40-80 грн можна знявши відео про процес розпаковки та неклеювання скла. Достатньо 3-5 хв непрофесійного відео з озвучуванням чи без. Але все таки компенсація 40 чи 80 грн залежить від якості відео. Бажано для зйомки залучити ще одну людину. Продумати хоч приблизно текст озвучування своїх дій. Автори найкращих відео тижня-місяця будуть премійовані додатковими подарунками від сайту. 
    -Додатково крім безплатного скла можна ще й заробити. Розкажіть про досвід користування власним телефоном, його плюси та мінуси, цікавий досвід експлуатації. Тобто будь-яку інформацію, що може бути цікава іншим користувачам цього телефона. АЛЕ: не потрібно переписувати з інтернету просто характеристики цього смартфона - це і так є в інтернеті. МИ платимо близько 30 грн за 1000 знаків унікального тексту. Що значить унікального? Зайдіть наприклад на сайт text.ru вставте ваш текст в форму і провірте наскільки унікальний ваш досвід в рамках інтернету. 
    Про бажання додатково заробити на написанні такого тексту повідомте нас до його написання.
    Стандартна компенсація - 50-100% вартості скла (доставка залишається за ваш рахунок.) Можлива понаднормова компенсація.
    -крім того, якщо за вашою рекомендацією в нас купуватимуть ваші знайомі, то перша доставка НП для них буде безкоштовна.